myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

Imponująca metamorfoza pani Kasi!! -33kg!!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wspaniałą historią metamorfozy Pani Katarzyny Moryto, która schudła 33 kg w niespełna pół roku.

Niestety zdjęcie sprzed odchudzania nie oddaje w pełni efektu kuracji, ale Pani Kasia większości mielczanom jest znana z popularnego marketu. W okresie, kiedy nasza bohaterka rozpoczynała kurację bardzo unikała zdjęć… Zobaczymy, jak Pani Kasia wspomina kurację mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Mielcu.

„Dziś po upływie niecałych 6 miesięcy mogę już pochwalić się swoją metamorfozą… Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie.

Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty jak ja teraz. Później potoczyło się już to bardzo szybko, spotkanie w Projekt Zdrowie Mielec, rozmowa, pomiary ciała itp. Wszystko było cudownie. Atmosfera miła i bezstresowa. A do tego ogromna dawka motywacji, zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości, Pani Agata – dietetyk Projekt Zdrowie Mielec, tak mocno mnie zmotywowała, że udało mi się oprzeć wszelkim pokusom.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o… planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego.

Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie. Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić. Spodziewałam się że początek będzie trudny. Ale efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji. Moje cele uległy zmianie, z planowanych 20 kg zrobiło się ponad 30.

Rozwiązania proponowane przez moją Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300% . Koleżanki w pracy same zauważyły że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś po powrocie do domu czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść na fotelu – teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak dzięki cudownym ludziom udało się. DZIĘKUJĘ!!! ? W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Jak tylko dodaje teraz nowe zdjęcie na facebooku od razu zasypana jestem lawiną komentarzy jak ja to zrobiłam. Projekt Zdrowie Mielec jesteście wyjątkowe i najlepsze na świecie!!! Polecam wszystkim to Centrum Dietetyczne.”

 

 

My zaś jesteśmy bardzo dumne z pani Kasi i jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesu!! <3

 

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 337 773.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy