myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

Spektakularny sukces Naszej pacjentki! -43 kg

Pani Maria pokazała, że nigdy nie jest w życiu za późno na zmiany, zwłaszcza te na lepsze. I w wieku 64 lat na dobre rozprawiła się z dodatkowymi kilogramami. Zyskała nie tylko zdrowie, ale także świetne samopoczucie.

Pani Maria przez całe życie walczyła z nadwagą. Jak sama przyznaje, już od dziecka miała problem z kilogramami. – Próbowałam odchudzać się na własną rękę, ale za każdym razem wracałam do poprzedniej wagi – opowiada nasza bohaterka.

– Przybywało lat i z każdym rokiem czułam się gorzej. Dodatkowe kilogramy nie były obojętne dla kości, stawów, kolan. Coraz trudniej było mi się poruszać i wykonywać proste, codzienne czynności, w większości wyręczał mnie mój mąż. Źle się czułam fizycznie i psychicznie – mówi.

I wtedy z pomocą przyszła najbliższa rodzina Pani Marii, która zachęciła ją do wizyty w Projekt Zdrowie. Koleżanka synowej schudła ponad 30 kg kilka lat temu z pomocą Pani Agaty Anuszewskiej, więc wiedziałam że muszę trafić pod jej opiekę. Podjęłam wyzwanie i zastosowałam się do zaleceń dietetyczki, choć obawiałam się, czy na pewno dam radę przygotowywać posiłki.

Bohaterka nie miała problemów z przestawieniem się na dietetyczne potrawy, gdyż lubi większość produktów, które pojawiają się w jej menu, zwłaszcza owoce i warzywa. – Z dnia na dzień przestałam się objadać wieczorami. Okazało się że przy dobrze skomponowanej diecie naprawdę już tego nie potrzebuję. Nie mam też problemu ze słodyczami, a kiedyś nie potrafiłam przejść obojętnie obok półki z łakociami – mówi.

Podczas 10-miesięcznej kuracji nasza bohaterka odkryła, że lubi takie zdrowe posiłki, a większość z nich jest bardzo łatwa w przygotowaniu

– Znajomi mówią, że wyglądam świetnie, młodziej. Sami zastanawiają się nad wizytą u dietetyka, bo tak jak ja chcą zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Polecam, bo naprawdę warto. Gdybym mogła cofnąć czas o wiele wcześniej zdecydowałabym się na ten krok. Efekty są mierzalne i widoczne gołym okiem, to jednak nie wszystko co się zmieniło… Teraz czuję się o wiele lepiej, mam więcej energii i chęci do życia i codziennych obowiązków, a uśmiech na stałe gości na mojej twarzy – dodaje Pani Maria.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Pani Marii!!

 

Umów się już dziś i skorzystaj z bezpłatnej wizyty z naszym dietetykiem: 790 337 773

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy