myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

Silna wola, determinacja w dążeniu do celu i udało się! – 35 kg w niespełna pół roku

Prezentujemy jedną z metamorfoz zadowolonego podopiecznego Pani Agaty.

Tadeusz
35 kg mniej
wiek 45 lat
waga przed kuracją 116,7 kg
waga po 6 miesiącach kuracji 81,6 kg

Chęć zmiany na lepsze
Do zmian zmotywowała mnie przede wszystkim żona i córka. Chciałem być także sprawniejszy na boisku, gdyż jestem sędzią piłkarskim. Testy sprawnościowe teraz nie są dla mnie najmniejszym problemem – opowiada nasz bohater – czułem że sam nie dam rady z taką ilością nadmiernych kilogramów, dlatego umówiłem się do Pani dietetyk mgr Agaty Anuszewskiej.

Kuracja Pana Tadeusza trwała niespełna 6 miesięcy. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozowano u niego otyłość stopnia II, głównym problemem był nadmiar tkanki tłuszczowej.

Niemożliwe nie istnieje
Nie spodziewałem się że to będzie takie łatwe, rzadko zdarzało mi się odczuwać głód. A teraz czuję się rewelacyjnie. Znajomi często nie poznają mnie na ulicy, ciągle słyszę komplementy. Dla mnie zmieniło się wszystko, zaczynając od tego że zwyczajnie mogę samodzielnie z łatwością zawiązać sobie buty, a kończąc na tym że wróciłem do biegania i sprawia mi to ogromną radość. Jeszcze kilka miesięcy temu przerażała mnie walka z kilogramami, a teraz wiem że zdrowa, dobrze zbilansowana dieta może być smaczna i skuteczna.

Pan Tadeusz przed i po kuracji.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy