myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

Pani Teresa – 21 kg w ciągu 5 miesięcy kuracji

Zapraszamy Państwa do lektury wywiadu z naszą kolejną bohaterką! Pani Teresa schudła 21 kg ciągu 5 miesięcy kuracji.

WALKA O NOWE ŻYCIE
Kiedyś na nic nie miała siły, szybko się męczyła, a dziś nie potrafi usiedzieć w miejscu, wszędzie jej pełno. Wraz z utratą kilogramów ubyło jej też kilka lat. Teraz wszystko jest możliwe!

W samej diecie zaskoczyły bohaterkę dwie rzeczy. – Jej niesamowita prostota i wysoka skuteczność. Okazało się, że wystarczy niewielka modyfikacja pór posiłków, które spożywałam do tej pory. Na początku kuracji wydawało mi się że jem jeszcze więcej niż przed jej rozpoczęciem. Nie czułam zupełnie głodu – mówi Pani Teresa.

Drugie zaskoczenie bohaterki było związane z personelem punktu i ich podejściem do podopiecznych. – Profesjonalny nadzór dopinguje do przestrzegania ustalonych zasad, ale to nie wszystko, ponieważ czuje się też więź z własnym dietetykiem. Na początku odchudzania myśli się oczywiście o sobie, ale potem też zaczyna się myśleć o dietetyku, który w nas wierzy, wkłada swoją pracę, dzięki czemu osiągamy postępy i pojawia się myśl: nie mogę jej zawieść – wyjaśnia pani Teresa. Nasza bohaterka zaczęła swoją zmianę w połowie grudnia, nie straszne jej były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, czy później Święta Wielkanocne. Pani Agata – dietetyk Projekt Zdrowie podsuwała mi świetne odchudzone przepisy świątecznych pyszności. Dieta w święta nie wiązała się dla mnie z wyrzeczeniami, gdyż cała rodzina zajadała się świątecznymi odchudzonymi słodkościami. Do tej pory moja córka i wnuki chętnie sięgają po fit słodkości zaproponowane przez moją panią dietetyk.

WALKA O ZDROWIE
Dlaczego Pani Teresa zdecydowała się na kurację odchudzającą? Nie chodziło przecież tylko o wygląd i lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim o zdrowie. Coraz częściej uskarżała się na bóle kręgosłupa i kolan, ciężko było jej wejść po schodach, bo od razu łapała zadyszkę, miała też nadciśnienie.

NIEWYCZERPANE POKŁADY ENERGII
Panią Teresę cieszy jednak nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim rewelacyjne samopoczucie, które wzrastało wraz z gubionymi kilogramami. – Pamiętam, że jeszcze rok temu nie miałam w ogóle siły bawić się z wnukami. Co chwilę musiałam robić sobie przerwy, by odpocząć. A teraz nastąpiła duża zmiana. Mam zdecydowanie więcej energii i chęci do zabawy z wnukami – cieszy się babcia.
Dziś pani Teresa spożywa ogromne ilości warzyw i owoców, które uwielbia. Jak sama mówi, teraz byłoby jej jeszcze łatwiej zgubić kilogramy gdy jest taki różnorodny ich wybór. Posiłki na podstawie przepisów Projektu Zdrowie do tego stopnia jej zasmakowały, że stale pojawiają się w jej kuchni. Pilnuje się, pamięta o piciu wody przed posiłkiem, wie, jak należy postępować.

Serdecznie gratulujemy!!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy