myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

Metamorfoza Pani Natalii i piękny wynik -16 kg!!

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury wywiadu z Panią Natalią, która w niespełna 4 miesiące kuracji, zrzuciła wagę o 16 kg !!

„W Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie znalazłam się dosyć przypadkiem. Dostałam voucher na imprezie firmowej i postanowiłam spróbować zmienić coś w swoim życiu. Nie byłam do końca przekonana czy to odpowiedni moment, ale po pierwszym tygodniu kuracji, gdy zobaczyłam efekty, już wiedziałam że tak łatwo się nie poddam. Efekty przychodziły tak szybko, że nawet przestałam tęsknić za moimi ulubionymi słodkościami. Z czasem Pani Agata – dietetyk Projekt Zdrowie, zaczęła mi włączać odchudzone wersje moich ulubionych przysmaków, co znacznie ułatwiało kurację. Kolejne spadki wagi działały na mnie wręcz uzależniająco, nie mogłam się doczekać każdego kolejnego tygodnia. Do tego cały czas dopingował mnie mąż, znajomi z pracy, no i oczywiście moja Pani dietetyk. Z czasem, gdy czułam się coraz lepiej, włączyłam aktywność fizyczną – to niesamowite, że treningi zaczęły mi sprawiać taką przyjemność. A najmilsza rzecz dopiero przede mną … wymiana garderoby 🙂 Mogę teraz zaszaleć na zakupach, nie muszę myśleć o tym co mi zakryje dodatkowe kilogramy. Jestem z siebie ogromnie dumna i wszystkim polecam kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie”

Nie ukrywamy, że bardzo często metamorfozy naszych pacjentów nas bardzo mile zaskakują! To piękne ukoronowanie tego jak poświęcamy się swojej pracy.

Zdrowy styl życia stał się dla Pani Natalii pasją. Teraz zaraża do niego wszystkich wokół – po prostu chodząca motywacja. A gdy nasi pacjenci czują, że nie są na diecie i w dodatku mają efekty to dla nas największe szczęście. Bez względu na to, jaki jest cel naszego klienta my robimy wszystko, aby pomóc mu go osiągnąć.

Jeszcze raz gratulujemy Pani Natalii tak wielkiego sukcesu!!

 

Dla jednych sukcesem jest upragniona utrata tkanki tłuszczowej, dla drugich wydanie na świat potomka, dla innych optymalizacja wyników sportowych, czy po prostu lepsze samopoczucie przy jednostce chorobowej. Masz podobne cele? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 337 773.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy