myslenice.txt
Projekt Zdrowie Mielec
Umów się na wizytę

– 30 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie!

Czy ktoś tu ma jeszcze jakieś wymówki?! 😉

Pan Henryk pokazał, że nigdy nie jest w życiu za późno na zmiany, zwłaszcza te na lepsze. I w wieku 60 lat na dobre rozprawił się z dodatkowymi kilogramami. Zyskał nie tylko zdrowie, ale także świetne samopoczucie. Zobaczcie jak wspomina kurację.

– Do pierwszej wizyty w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie zmobilizowała mnie Pani Doktor. Choć sam już dłuższy czas nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia kuracji. Miałem dawniej bardzo częste ataki rwy kulszowej, nawet 3-4 razy do roku – teraz na szczęście od długiego czasu już nie pamiętam co to za ból – mówi Pan Henryk.

– Dodatkową motywacją były efekty kolegi, który również odchudzał się pod okiem Pani Agaty Anuszewskiej – dietetyk Projekt Zdrowie Mielec. Zawsze myślałem że bez słodyczy nie dam rady żyć, ale dieta była tak skomponowana, że okazało się że nie mam z tym praktycznie problemu. Jak widziałem z tygodnia na tydzień jak waga spada w dół to tym bardziej motywowało nie do wytrwania w naszych założeniach – mówi.

– Bardzo obawiałem się jak to będzie jak pojadę na 3 tygodnie do Senatorium, na szczęście dzięki poradom Pani Agaty przetrwałem i wróciłem z wagą jeszcze niższą 🙂 Teraz już nie wyobrażam sobie siebie z tym ogromnym nadbagażem. Czuję się rewelacyjnie, lepiej sypiam, słodycze już nie rządzą moim życiem, wymieniam garderobę albo podkradam coś od syna 😉 Ostatecznie udało mi się zrzucić około 30kg. Brzmi to poważnie, ale szczerze mówiąc nie było to aż tak kłopotliwe, po prostu wymagało konsekwencji. Różnica w samopoczuciu jest niesamowita, czuję, że mam więcej energii, nie choruję a do tego ciągle jem to co lubię. Polecam wszystkim znajomym Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie – podkreśla Pan Henryk.

A Ty?
Czy jesteś gotowa/gotowy na swoją wielką METAMORFOZĘ?? Umów się już dziś i skorzystaj z bezpłatnej wizyty z naszym dietetykiem! 790 337 773.

 

 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy